+420608453908

obchod@kvalitni-folie.cz

O fóliích

Kupujete fólii aby vám nepraskl displej vašeho zařízení při pádu? Pak jste na špatné adrese. Žádná ochranná fólie či tvrzené sklo vám to nezaručí, pokud toto někdo tvrdí, pak  lže. Ochranné fólie vám LCD ochrání primárně proti poškrábání. Poškození při pádu můžete zábranit použítím kombinace folie a ochranného pouzdra, které zakrývá i LCD. Zejména však opatrným používáním vašeho zařízení!

Všechny ochranné fólie v naší nabídce jsou zadávány do výroby. Pokud není uvedeno jinak, dodání je cca 5-7 pracovních dnů.

 

Druhy fólií v nabídce:

 

1. Savvies SU75 UltraClear Screen Protector: Jedná se o základní fólie v naší nabídce. Jsou prodávány ve výhodné sadě po 6ks. Fólie jsou vyráběny laserovou metodou v Německu. Tento typ fólii ochrání spolehlivě váš LCD, nicméně není tolik odolný proti poškrávání, které nemá vliv na používání. I proto naleznete v balení hned 6ks.

Zachovávají původní vlastnosti a průhlednost LCD. Aplikace probíhá bez použití jakéhokoli lepidla.

Spolehlivá ochrana LCD
Ultra čisté zobrazení
Snadná aplikace na LCD
Snadné odstranění fólie 

 

2. Tvrzená fólie Tempered Glass HD33 : Vysoce kvalitní tvrzené sklo o tloušťce 0,33 mm pro maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Sklo má tvrdost 9H, vysokou citlivost dotyku, nabízí snadnou instalaci a 100% průhlednost! Jedná se o sklo s oleofóbní úpravou (tzn. odpuzuje látky olejovitého charakteru a mastnotu). Jedinečné řešení jak ochránit displej před poškrábáním, nečistotami, otisky prstů ale i před tvrdými nárazy!

Vlastnosti:
- ochranné tvrzené sklo pro telefon

- tloušťka: 0,33 mm
- tvrdost 9H
- vysoká citlivost dotyku
- vyrobeno přesně na míru daného telefonu
- snadná instalace bez vzduchových bublin
- velmi dobře se čistí
- maximální ochrana displeje

 

3. ROTECT Brotect HD-Clear Screen Protector :  Jedná se o nové fólie v naší nabídce, které patří k základním modelům s vysokou odolností proti poškrábání a nečistotám. Jsou dodávány ve váhodné sadě po 2ks.

Ultra čisté zobrazení
Tvrzený povrch
Odpuzuje nečistoty
 Snadná aplikace na LCD
Snadné odstranění fólie

 

4.BROTECT® AirGlass® Premium Glass Screen Protector : jedná se o uníkátní novinku v Evropě vyrobenou techniky v Něměcku a obsahujicí novou a exkluzivní technologii - AirGlass®.

Nabízí extra silnou odolnost proti poškrábání skla, ale je 2x lehčí a 2x tenčí než ostatní skleněné fólie na trhu.
Povrch zachovává vysokou průhlednost a je odolný proti otiskům prstů a dalším nečistotám.

Jedná se flexibilní sklo. Protector je tak ohebnější a pružnější než temperovaná skla, což zaručuje větší pevnost.

 

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Vysoká průhlednost
  • Odolnost proti otiskům prstů
  • Jednoduchá aplikace

*NOVINKA*

5. BROTECT® AirGlass® Matte Glass Screen Protector : Jedná se o unikátní novinku v Evropě vyrobenou techniky v Německu a obsahujicí novou a exkluzivní technologii - AirGlass® Matte. Nabízí extra silnou odolnost proti poškrábání skla, ale je 2x lehčí a 2x tenčí než ostatní skleněné fólie na trhu.
Povrch zachovává vysokou průhlednost a je odolný proti otiskům prstů a dalším nečistotám. Jedná se o verzi s matným a antireflexním povrchem pro lepši viditelnost na slunci.

  • Extra tvrdé
  • Ultra lehké
  • Matný a antireflexní povrch
  • Odolnost proti otiskům prstů
  • Jednoduchá aplikace

6. upscreen® Hybrid Glass Clear Premium Glass Screen Protector poskytuje extra silnou ochranu proti škrábancům a zároveň je lehký a flexibilní. Flexibilní skleněný ochránce vyrobený z tenkého hybridního skla je ohebnější než tradiční tvrzené sklo.

 

Přihlašte se k odběru newsletteru na Váš e-mail
Přihlašte se a naše nejlepší slevy a nabídky budeme posílat do Vaší e-mailové schránky.

Rychlá navigace

Informace pro Vás

Kontakt

Super-Lock s.r.o.
Kodaňská 40
10100 Praha 10
IČ: 28419375, DIČ: CZ28419375

tel.: +420608453908

obchod@kvalitni-folie.cz

Přihlášení

Platební brána ComGate